Padėk

Priglausk

Mylėk

Savanorystė

Laikina globa: mitai ir teisybė

Nežinai, ką veiksi ateity? Nesi apsisprendęs, kur ir kaip gyvensi? Norėtum šuns, tačiau puikiai žinai, kad šuo – atsakomybė ne vieniems metams? Galbūt net ir nežinojai, kad prieglaudos gyvūnus gali pagloboti ir laikinai? Tokiu būdu, nors trumpam, padėsi jiems pakeisti aplinką, pajausti tikrų, jaukių namų šilumą ir šeimininko dėmesį. Turbūt ne kartą girdėjai sklandančius mitus apie laikiną globą, todėl pateiksime realią informaciją, kaip yra iš tikrųjų.

Mitai:
*sudėtingas procesas;
*po laikinos globos šunelių nebepriima atgal į globos namus;
*per trumpą globos laiko tarpą neįmanoma šuniui padėti;
*sunku prisijaukinti šunelį,
*jei kas atsitiks, nesulauksiu jokios pagalbos iš organizacijos.

Teisybė:
• Laikinai globai duodami tik sveiki šuneliai (nebent susitariame kitaip), kurie nesukels papildomų problemų;
• Šunelį gali priglausti neribotam laiko tarpui. Kiek laiko truks globa, priklausys tik nuo tavęs. Kuo ilgiau – tuo geriau! Be abejo, jeigu jį grąžinsi po vos kelių dienų, daug naudos nebus, todėl dėl laikinos globos turi būti apsisprendęs ir apmąstęs aplinkybes;
• Prieglaudos darbuotojai tau padės išsirinkti Tavo charakteriui ir gyvenimo ritmui tinkamiausią šunelį, kad adaptacijos ir draugystės laikotarpis būtų lengvas ir sklandus.
• Šunelio išlaikymas – mūsų prieglaudos rūpestis. Visas maistas bus duotas, tad šuo nereikalaus jokių papildomų išlaidų. Nebent, žinoma, pageidausi kitaip 🙂
• Nors ir trumpam laiko tarpui priglausdamas šunelį, Tu gali išgelbėti jo gyvenimą. Dvi savaitės tik ką paskiepytam šuniui namų globos padės išvengti ligų.

O galbūt pasirodys, kad radai tikrą draugą ir jis bus Tavo gyvenimo pakeleivis ilgam
Dėl laikinos globos gali parašyti mums žinutę arba kreiptis tel. nr. 868533730

partneriai