Padėk

Priglausk

Mylėk

Savanorystė

Kasdienė priežiūra

Turbūt daugiausiai pastangų kainuoja kasdienė gyvūnų priežiūra. Prieglaudą iškėlus į Linksmakalnį ženkliai sumažėjo pastovių savanorių skaičius, todėl buvome priversti pereiti prie samdomų darbuotojų. Tačiau vis dar mielai priimame ir savanorius. Savanoris pas mus gali atvykti savo pasirinktomis dienomis mūsų darbo valandomis (11-16 val.) ir prisidėti prie kasdienių darbų prieglaudoje, pagrinde – šunų vedžiojimu!

PRIEŠ

Rūbai. Vykstant į prieglaudą raginame nesipuošti ir turėti pakeitimui bent batus. Idealu būtų ir visa apranga, nes mūsų darbas nėra nei labai lengvas, nei kvepiantis ar švarus.

Kaip atvykti. Nors ir išsikėlėme į Kauno rajoną, tačiau beveik iki pat mūsų prieglaudos slenksčio važiuoja Kauno miesto maršrutinis mikroautobusiukas, todėl atvykimui pas mus nėra būtinas automobilis.

Amžius. Priimame savanoriauti ne jaunesnius kaip 16m. asmenis. Jei esi nepilnametis, privalai pristatyti raštišką tėvų sutikimą dėl savanoriavimo. Sutikimo šabloną galima rasti >>>čia<<<

Laikas. Jeigu pageidaujate prie mūsų prisidėti, gerai pamąstykite, ar galėsite kartą per savaitę ar per keletą savaičių skirti keletą valandų beglobių gyvūnų priežiūrai? Jeigu taip – laukiame laiškelio su kontaktiniais duomenimis ir susisiekus laukiame atvykstant.

 

partneriai