Padėk

Priglausk

Mylėk

Savanorystė

Savanorystė

VŠĮ „Penkta koja“ – tai Kauno rajone įsikūrusi ne vyriausybinė organizacija. Ši įstaiga pradėjo gyvuoti savanorių pastangomis.

Mes darome viską, kad pagerintume beglobių gyvūnų gyvenimo sąlygas ir kuo greičiau surastume jiems naujus namus. Esame ne tobuli, o mūsų organizacija dar labai „jauna“, todėl tikimės, kad su jūsų pagalba galėsime dar geriau atlikti savo darbus.

Savanorystė – tai ne tik meilė gyvūnams. Tai proga pabendrauti su bendraminčiais, užmegzti naujas pažintis. Tiems, kas neturi galimybės laikyti keturkojo namuose, tai puiki proga kažkam padovanoti savo meilę. Be visų šių malonių dalykų savanorystė yra ir darbas, o kartu ir įsipareigojimas. Gerai pagalvokite, ar esate tam pasirengę?

Jeigu esate atsakingas (-a), pilnametis (-ė), mylite gyvūnus ir manote, kad bent keletą valandų per savaitę galėtumėte skirti savanorystei mūsų prieglaudoje, prašome atsiųsti el. paštu: info@penktakoja.lt šiuos savo duomenis:

  • 1.    Vardas
  • 2.    Telefono numeris
  • 3.    Kokiu būdu norite prie mūsų prisidėti

Šiuo metu mūsų prieglaudai reikalingi asmenys norintys:

Jeigu manote, kad galėtumėte prisidėti prie mūsų kitokia veikla (pvz. suteikti nulaidą spaudos darbams, padėti talpinti informaciją viešuosiuose šaltiniuose, padėti įgyvendinti idėjas kaip plačiau skleisti žinią apie mūsų veiklą ir t.t.) prašome rašyti el. paštu info@penktakoja.lt arba skambinti kontaktuose nurodytais telefono numeriais.

Esame dėkingi

partneriai