Padėk

Priglausk

Mylėk

Savanorystė

Savanorystė

VŠĮ „Penkta koja“ – tai Kauno rajone įsikūrusi ne vyriausybinė organizacija. Ši įstaiga pradėjo gyvuoti savanorių pastangomis.

Mes darome viską, kad pagerintume beglobių gyvūnų gyvenimo sąlygas ir kuo greičiau surastume jiems naujus namus. Esame ne tobuli, o mūsų organizacija dar labai „jauna“, todėl tikimės, kad su jūsų pagalba galėsime dar geriau atlikti savo darbus.

Savanorystė – tai ne tik meilė gyvūnams. Tai proga pabendrauti su bendraminčiais, užmegzti naujas pažintis. Tiems, kas neturi galimybės laikyti keturkojo namuose, tai puiki proga kažkam padovanoti savo meilę. Be visų šių malonių dalykų savanorystė yra ir darbas, o kartu ir įsipareigojimas. Gerai pagalvokite, ar esate tam pasirengę?

Jeigu esate atsakingas (-a), pilnametis (-ė), mylite gyvūnus ir manote, kad bent keletą valandų per savaitę galėtumėte skirti savanorystei mūsų prieglaudoje, prašome atsiųsti el. paštu: info@penktakoja.lt šiuos savo duomenis:

  • 1.    Vardas
  • 2.    Telefono numeris
  • 3.    Kokiu būdu norite prie mūsų prisidėti

Šiuo metu mūsų prieglaudai reikalingi asmenys norintys:

Jeigu manote, kad galėtumėte prisidėti prie mūsų kitokia veikla (pvz. suteikti nulaidą spaudos darbams, padėti talpinti informaciją viešuosiuose šaltiniuose, padėti įgyvendinti idėjas kaip plačiau skleisti žinią apie mūsų veiklą ir t.t.) prašome rašyti el. paštu info@penktakoja.lt arba skambinti kontaktuose nurodytais telefono numeriais.

Esame dėkingi


Mieli jonaviečiai ir neabejingi apylinkių gyventojai!
Mes ieškome TAVĘS, nes darosi liūdna ir sunku kai nebegalime padėti bešeimininkiams gyvūnams tiek, kiek jie yra nusipelnę ir vis tenka žiūrėti į tas liūdnas akutes. Dėl to ieškome pilnamečių žmonių (N-18), kurie galėtų padėti su kasdieniais darbais prieglaudoje, pervežant gyvūnus (jei turite automobilį) bei ieškant gyvūnams naujų namų.

Reikalavimus keliame išties nedidelius – svarbiausia mylėti gyvūnus ir suprasti apie jų poreikius bei tinkamą rūpybą. Primename, kad ši savanorystė tik nuo 18m.

Visus norinčiu ar galinčius bent kažkiek prisidėti, prašome kreiptis į 861146167 ar 864292870.

P.S. prieglaudėlė yra Jonavos miesto teritorijoje.

Labai laukiame visų norinčių!

partneriai