Padėk

Priglausk

Mylėk

Sėkmės istorijos

Reikia 1 euro paramos!

Prašome pagalbos! Prisidėk ir TU!
Sveikiname! Mūsų jau 50 000. Pasiekus tokį aukštą skaičių turime Jums užduotį. Prašome nedaug – tereikia, kad kiekvienas iš jūsų mums paskirtumėte po 1 eurą. Ne mums spręsti, daug tai ar mažai, tačiau bendras Jūsų indėlis mums, o taip pat ir gyvūnams, kuriems dažnai esame paskutinė viltis, gali būti tikras išsigelbėjimas. Susiklosčiusių aplinkybių spaudžiami privalome kuo greičiau pritaikyti Linksmakalnio prieglaudą dabar turimiems ir vis atkeliaujantiems naujiems šunims. Tam mums būtinai reikia 43 122 Eurų.
Šiuo metu glaudžiame šunis organizacijos prieglaudoje Linksmakalnyje, na o liūdnai pagarsėjusioje Garliavos nuomojamoje aikštelėje šiuo metu savo šeimininkų laukia 56 šunys. Kaip jau rašėme anksčiau, iš Garliavos išsikelti privalome. Ne dėl to, kad VMVT mus iš ten vytų – anaiptol. Pakartotinų patikrinimų metu rimtų pažeidimų Garliavoje užfiksuota nebuvo. Mus tikrino jau ne tik Kauno, bet ir Jonavos VMVT inspektoriai – jei jie teigia, kad gyvūnais rūpinamės tinkamai, esame linkę jais tikėti. Tačiau skundai nesiliauja dėl mūsų neva Garliavoje kankinamų šunų ir jų pasibaisėtinų gyvenimo sąlygų. Mums darosi nebepakeliamai sunku prižiūrėti šunis dvejose vietose, mokėti nuomą, dalyvauti nesiliaujančiuose patikrinimuose, minti VMVT slenksčius ir klausyti nesibaigiančių priekaištų. Dar skaudžiau tai daryti žinant, jog mūsų vizijoje niekuomet ir nebuvo šunų, grandinėmis prirakintų prie būdos. Penktos kojos tikslas – tinkamai rūpintis gyvūnais ir surasti jiems mylinčius namus, kur jie jokiu būtų nebūtų kaustomi grandinėmis. Mes nekaliname savo draugų. Todėl tiesiog privalome išsikelti.
Šiuo metu Linksmakalnio prieglaudoje prižiūrime beveik 80 gyvūnų. Gyvenimas čia – ankštas, todėl jokiu būdu negalime priimti „Garliavinių“ globotinių. Tiesiog neturime jiems vietos. Tiesa, vilties yra – siekiame pritaikyti likusią dalį pastato, kuriame galėtume glausti ir daugiau nelaimėlių, tarp kurių ir šunys iš Garliavos. Šiuo metu mums būtina ventiliacijos sistema, padėsianti išvengti taip įkyriai kimbančių ligų. Ventiliacijos sąmata – 28122 eur. Negalime išsiversti ir be tvoros. VMVT vis pabrėžia,kad ji turi atsirasti kuo greičiau. Remiantis ankstesniais skaičiavimais, aptverti 25 arų sklypą mums gali kainuoti apie 6000 eur. Garliavos šunų perkraustymui turime pasistatyti bent 15 lauko voljerų Linksmakalnyje, kur globotume šunis, galinčius gyventi tik lauke. Vieno voljero kaina apie 600 eur. Kaip atrodys voljerai, galite pasižiūrėti čia: http://www.skelbiu.lt/…/voljerai-voljeru-gamyba-19512413.ht…
Mūsų tikslas – surinkti 43 122 eurus. Prašome pagalbos tiek fizinių asmenų tiek įmonių. Tik Jūs esate mūsų išsilaikymo šaltinis. Jokios paramos iš savivaldybių ar Europinių projektų mes negauname. Skamba svaiginančiai daug, tačiau mes esame pasiryžę paaukoti visas jėgas, kad vėl galėtume padėti šunims, kuriems to reikia ir kuriems galbūt esame vienintelė galimybė išgyventi. Tikime, kad Jūs padėsite mums šiuo be galo sunkiu metu. Jei kiekvienas iš Jūsų, sekančių mūsų veiklą, prisidėtumėte bent 1 euru, galėtume nuveikti nepaprastai daug! Padėkite mums padėti Jiems!
Galite pervesti į bet kurią iš šių sąkaitų, taip pat PayPal ar SMS žinute (aukojant žinute yra nuskaičiuojamas mokestis). Kiekvieną savaitę paskelbsime, kiek esame surinkę pinigų, ir kiek jų dar trūksta.
LT10 7044 0600 0766 9611 SEB
LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank
Siųskite SMS žinutes numeriu 1670 su tekstu „Padedu 5“ (auka 5 eur), „Padedu 2“ (auka 2 eur) arba „Padedu 1“ (auka 1 eur)

Pervedant iš užsienio:
VšĮ „PENKTA KOJA“; S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
LT497300010106206608 Swedbank;
Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, SWIFT kodas HABALT22

Paaukoti galite ir naudojantis PayPal sistema. Instrukcijas kaip tą padaryti rasite paspaudę nuorodą http://www.penktakoja.lt/parama/pinigine-parama/
Prisidėti galite ir pirkdami elektroninėj parduotuvėje, Jūs pradžiuginat savo augintinį ir tuo pačiu 10 procentų paaukojat prieglaudai. Visa informacijai kaip tai galit padaryti www.penktakoja.lt

Ačiū jums už jūsų gerumą.

partneriai