Padėk

Priglausk

Mylėk

Projektas „Draugai senjorai“

Projektas „Draugai senjorai“

 

11707753_905057006233779_1239533586909495001_nPenkta koja pristato naują projektą, kuriuo tikisi šiluma ir buvimu kartu užkrėsti senjorus, kuriems nebesinori būti vieniems namuose, o pasivaikščiojimus po parką galėtų pasidalinti su nauju draugu. Tai draugystė tarp daug gyvenime mačiusių žmonių ir šunų, kai rytai ir vakarai tampa dar gražesni. Vien pliusai, nes už buvimą kartu bus dar ir pasirūpinta maistu ir gydymu (jei reikės). Tad naujas draugas ir jokių išlaidų!

Žinome, kad kūliais pasipylus dailiems šuniukams daugybė mūsų garbaus amžiaus globotinių turi mažiau galimybių būti pastebėti. Mažai jų iškeliaus į naujus manus – jie liks laukti, kol paskutinis apvalainas mažylis paliks prieglaudą ir tada gal ateis senolių eilė. Yra daugybė senjorų, kuriems gyvenimo ruduo – tik dar vienas galimybių metas. O galbūt tas ruduo Jums abiems taps pavasariu.

Svarbus projekto akcentas!   – 100proc. maisto ir gydymo išlaidų finansavimas šuniui.

Šunų senolių amžius: nuo 6-8 metų.

Šunys senjorai laukia ir jaunų žmonių skambučių. Ypač jei Jūsų gyvenimas nėra ypatingai aktyvus, su ilgomis darbo valandomis. Juk nėra geresnio draugo lėtiems ir svajingiems pasivaikščiojimams, filmų vakarams ar išvykoms į gamtą, už kuriuos bus atsilyginta su kaupu didele meile ir šiluma. Jauniems žmonėms tik medicininė šuns senjoro priežiūra yra finansuojama. Bet ar tai esminis dalykas?

Laukiame Jūsų skambučių +370 685 20133

 

partneriai