Padėk

Priglausk

Mylėk

Projektai ir akcijos

Akcija „Priglausk penktakojį iš Lietuvos‘‘

Lietingais ir šaltais vakarais jautiesi vienišas? O galbūt priešingai ir saulėtomis dienomis nori pasidalinti saulę su kuom nors? Gyvūnų prieglauda Penkta koja gali tau padėti! Kviečiame prisijungti prie mūsų akcijos „Priglausk penktakojį iš Lietuvos‘‘ – taip, teisingai supratai, priglausk beglobį keturkojį draugą iš Lietuvos, kuris tavęs niekada nepaliks ir su džiaugsmu lauks grįžtančio į namus. Juk taip gera, kuomet namuose tavęs kažkas laukia.

Jei esi tvirtai apsisprendęs ir pasiryžęs savo nauju draugu rūpintis 10-15 m. tada priglausk vieną iš mūsų globojamų šunelių, kurie taip nekantriai laukia Tavęs Lietuvoje! Apžiūrėk mūsų globotinius svetainėje ar facebook paskyroje ir susisiek jei, kuris nors labai patiko. Garantuojame, kad visas išsipustęs, paskiepytas, paženklintas ir su pasu jis tvarkingai lauks būsimos kelionės. Viskas ko jam reikia tai tik pakvietimo iš TAVĘS ir pakankamo tavo paties noro, kad naujasis draugas atvyktų pas tave!

Ką daryti, jei šunelio priglausti negali, bet jų vis tiek gaila? Net ir būdamas Jungtinėje Karalystėje tu gali jiems padėti paremdamas juos įvairia forma.

Spindėk šviesa ir apgaubk ja tuos, kurie taip laukia begalinės meilės pas mus prieglaudoje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaip visa tai vyksta? Viską darome nuo pradžių:

 1. Jūs išsirenkate šunelį* ir sutariate su mumis dėl jo priglaudimo.
 2. Mus pasiekia Jūsų atlikta pinigų perlaida, kuri skirta padengti su kelione susijusias išlaidas (apie tai vėliau).
 3. Sterilizuojame/kastruojame keturkojį.
 4. Sutvarkome visus reikalingus dokumentus europinio gyvūno paso išdavimui. Paimame pasą.
 5. Paženkliname, paskiepijame ir dehelmetizuojame gyvūną su veterinaro priežiūra siekiant supildyti reikiamus dokumentus.
 6. Keturkojis išlaukia reikalingą karantino laikotarpį prieglaudoje arba laikinoje globoje pas ką nors iš būsimų šeimininkų pažįstamų.
 7. Lygiagrečiai karantino laikotarpiui, šuns kelionei pas būsimą šeimininką ieškomas transportas (tai gali būti privatus vežėjas ar žmonės keturkojį gali pasiimti patys). Labai prašome prie to prisidėti ir patiems šeimininkams.
 8. Gyvūno transportavimui reikalinga kelioninė dėžė skirta gyvūnams (box’as). Daug vežėjų patys turi reikalingus gyvūno pervežimui boksus, tad greičiausiai pirkti nereikės.
 9. Sudedami visi taškai ant I. Šuo išmaudomas, galutinai suruošiami paskutiniai dokumentai ir keturkojis iškeliauja pas šeimininkus.
 10. Lauksime naujo Jūsų geriausio draugo sėkmės istorijos 🙂

*Į užsienį gali keliauti šuneliai ir kačiukai ne jaunesni kaip 4mėn.

Finansinės išlaidos arba nieko nebūna už dyką.

Toks šunelio paruošimas kelionei ir pati kelionė nėra nei lengva nei pigu.

 1. Siekiant sutvarkyti visus reikalingus dokumentus reikia kaip  minimum visos dienos.
 2. Gyvūno sterilizacija/kastracija (priklausomai nuo dydžio ir svorio, taip pat lyties) apie 50 eur.
 3. Skiepai+pasas+mikročipas+dehelmetizacija = apie 50 eur.
 4. Keturkojo kelionės kaina prasideda nuo 50 eur.
 5. Laikas ir kuras reikiamu metu nuvežti keliauninką pas vežėjus.

Reikalinga pagalba:

 1.  Ieškome savanorių, kurie ribotą laiką (iki 3 sav) globotų į užsienį išvežamus šunis.
 2. Ieškome savanorių, kurie galėtų šunis priglausti bent nakčiai prieš kelionę. Jie taip pat galėtų juos išmaudyti ir pavežėti iki susitikimo vietos (dažniausiai tai būna ryte, netoli miesto ribos).

partneriai