Kaunas: +370 685 20133
info@penktakoja.lt
Jonava: +370 685 20133
jonava@penktakoja.lt

Privatumo politika

Privatumo politika

Cookies (slapukų) naudojimas

VšĮ Penkta koja svetainėje cookies (slapukai) naudojami tik statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų skilčių ar prekių populiarumą, o taip pat ir Jūsų interesus. Senesni nei 26 mėn statistiniai duomenys bus automatiškai ištrinami.

Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle, tačiau užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių, kai kurios mūsų svetainės paslaugos ar duomenys Jums gali būti nepasiekiamos.

Asmeniniai duomenys

Kiekvieną kartą dovanojant beglobį gyvūną, atiduodant ar išleidžiant į laikiną globą užpildome atitinkamus reikalingus dokumentus. Asmeninių duomenų kiekis juose priklauso nuo dokumento tipo. Daugiausia asmeninių duomenų prašome pateikti gyvūno dovanojimo sutartyje. Tai yra reikalinga tam, kad galėtumėme fiksuoti bei atsekti asmenis, kuriems atsakingai ir su didele meile dovanojame gyvūnus. Šių duomenų nenaudojame rinkodaros tikslais ir neperduodame tretiesiems, su VšĮ Penkta koja prieglauda nesusijusiems asmenims.

partneriai