Kaunas: +370 685 20133
info@penktakoja.lt
Jonava: +370 611 46167
jonava@penktakoja.lt

Parama

Suvenyrai

Puiki proga paremti beglobius gyvūnus bei tuo pačius įsigyti sau kažką mielo :) Galite rinktis iš šių kolekcijų:


Pasipuoškite ir išgelbėkite benamį gyvūną! 🐶🐱🐹 Nuo šiol prisidėti galite ir mūsų naujoje paramos krautuvėlėje  Išsirinkite sau gražiausią dizainą čia

Untitled


Trys skirtingi paveikslėliai, piešti dailininkės Vilmos Talmontaitės (Sarlite Art). Visi trys atvaizdai – tai buvę beglobiai šunys, kurie glaudėsi mūsų prieglaudoje. Dabar tikrai puiki galimybė paremti beglobius ir tuo pačiu savo garderobą atnaujinti nauju, išskirtiniu drabužiu. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad kiekis ribotas ir daugiau jau tokių nebebus!
P.s. dar turime likusių ir vasarinių maikučių!

Visi norintys įsigyti rašome čia -> suvenyrai@penktakoja.lt, o vilniečiai turi puikią galimybę gaminius pažiūrėti, pačiupinėti, pasimatuoti bei įsigyti Gedimino pr.41 adresu esančiame drabužių parduotuvėje „Pukuota“.


Šie 3 snukeliai gali būti Tavo kiekvieno ryto ar vakaro draugija. Paaukodami beglobiams 7 ar daugiau eurų galite „įsigyti“ vieną iš šių puodelių….dėl puodelių rašykite el. paštu suvenyrai@penktakoja.lt


Sunku patikėti, jog geriausias žmogaus draugas neretai tampa „penkta koja“. Gyvūnėliai mums dovanoja besąlygišką meilę kartu visapusiškai priklausydami nuo mūsų. Provocateur nesudėjo rankų ir sukūrė labdarą – perkant betkurį iš šių dviejų bodžių, surinkti pinigai keliauja VšĮ Penktai Kojai. Šiuos nerealius paveikslėlius sukūrė Algis Kriščiūnas! Nuoširdžiai dėkojame jam ir prašome jūsų dalintis šiuo postu. Prisidėkime prie VŠĮ „Penkta Koja“ gerų darbų, kadangi priglaustų gyvūnėlių likimas priklauso tik nuo mūsų!

Norintys įsigyti šiuos žavius bodžius turėtų kreiptis tiesiai į Provocateur parduotuvę.


 

partneriai