Kaunas: +370 685 20133
info@penktakoja.lt
Jonava: +370 611 46167
jonava@penktakoja.lt

Parama

Sušildyk penktakojo širdelę

Tuščia vieta pas mus prieglaudoje neužsibūna. Užsibūna tik likimo vienaip ar kitaip sužaloti ir žmonių atstumti keturkojai, o skambučiai vis nesiliauja. Ir ne priglausti, o atiduoti, ne pasirūpinti patiems, o pasirūpinti mums. Mes bejėgiai, nes mūsų globotiniai niekaip negali visi įsikurti vienoje vietoje, nes negalime pasakyti žodžio „ne“ sunkiai sužalotam ar išsekusiam gyvūnui, negalime atiduoti neskiepyto ar sergančio keturkojo, nesterilizuotos kalytės.

Pradėjus vykdyti „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ (PSP) programą supratome, kad negalime atsukti nugaros ir sergančiai kiemo katei, nes pirma jai reikia pasveikti, išnaikinti parazitus ir tik tada sterilizuoti, o paleidus atgal pasistengti, jog ji galėtų gyventi geriau nei iki tol.

Mums sakė, kad krizė baigėsi jau seniai, o mes atsakome, kad krizės pas mus būna kiekvieną savaitę. Tik Jūsų dėka šių krizių sprendimas gali būti įmanomas, todėl prašome, nelikite abejingi – padėkite mūsų visų Penktoms kojoms.

Projekto tikslas – padėti ne tik į prieglaudą patenkantiems gyvūnams, bet ir mūsų vykdomoje PSP programoje dalyvaujančioms katėms. Su Jūsų pagalba gyventi šilčiau, lengviau ir sveikiau galės Kauno miesto benamės katės, nes jos bus paskiepytos, sterilizuotos, maitinamos ir turės šiltus, drėgmei atsparius namelius. Taip pat pagaliau pastačius trūkstamus lauko voljerus galėsime visus savo globotinius apgyvendinti prieglaudoje Linksmakalnyje.

Tęsime savo politiką ir kiekvienam, nesvarbu kokios sveikatos būklės, beglobiui gyvūnui padėti sveikam pasiekti arba laukti prieglaudoje naujų namų, užkirsti kelią besaikiui gyvūnų dauginimui ir dovanoti naujiesiems šeimininkams tik sterilizuotus/kastruotus šunis ir kates. Tik JŪSŲ dėka galėsime padėti daugiau likimo nuskriaustų mūsų keturkojų draugų.

Projektas bus vykdomas daugiausiai Kaune, tačiau turint galvoje, kad gyvūnai pas mus neretai atkeliauja iš kitų Lietuvos vietų bei kitų miestų komunalinių ūkių, taip pat dažnai beglobiai namus suranda už Kauno miesto ribų, tai nauda generuojama vos ne visos Lietuvos mastu.

Vykdant kasdienę savo veiklą, kurią apims ir projektas, bendradarbiaujame su jau pažystamais ir lojaliais mums veterinarais, daugiausiai Kauno mieste. Per veiklos metus turime subūrę su mumis dirbančių veterinarų ratą, kurie nepaveda net sudėtingiausiose ar netikėčiausiose situacijose. Taip pat nuo šių metų pradžios turime prieglaudoje dirbantį veterinarą, kuris leidžia sutaupyti laiko, gyvūnų transportavimo bei laikymo stacionaruose atžvilgiais ir pagalbą ar profilaktinį gydymą suteikia vietoje.

Nurodyti konkrečius veiklos etapus labai sudėtinga, nes dirbant su beglobiais gyvūnais niekada negali žinoti, kas nutiks šiandien, kokio stovio gyvūnai pas mus gali patekti ir kokios jiems pagalbos gali reikėti. Sužalotus gyvūnus gydome jiems iškart patekus pas mus, kas dažnai pareikalauja didelių išlaidų veterinarams, gyvūnus sterilizuojame pagal aplinkybes arba prieš išleidžiant į naujus namus. Tokio gyvūnų priežiūra ir gydymas vykdomas nuolat.

Projektui paaukoti galite aukojimo portale www.aukok.lt  gyvūnų ir gamtos skiltyje suradus mūsų projektą „Sušildyk penktakojo širdelę“.

Tik JŪSŲ dėka galėsime padėti daugiau likimo nuskriaustų mūsų keturkojų draugų!

Čia pateikiame tik keleta tų, kuriems Jūsų dėka jau galėjome padėti.

 

partneriai