Padėk

Priglausk

Mylėk

Parama

2 % GPM

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Gyvūnų globos organizacijai „Penkta koja“!

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

VŠĮ Penkta koja paramos gavėjo kodas: 301536790

PARAMĄ GALITE SKIRTI DVIEM BŪDAIS:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
    Paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka, nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą (Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.)
    Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.
    Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.

Norime Jus informuoti, kad nuo 2017 m. pradžios buvo patvirtinta naujos redakcijos Prašymo forma, skirta pervesti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą FR0512 forma (04 versija). Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

 

Dėkojame už rūpestį keturkojais!

partneriai