Padėk

Priglausk

Mylėk

Parama

1,2 % GPM

Skirkite 1,2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Gyvūnų globos organizacijai „Penkta koja“!

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 1,2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.
Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).

Gyventojai ir toliau galės skirti pajamų mokesčio dalį už 2019 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius. Taigi, gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama penkis mokestinius laikotarpius. Naujai pateikti formų ir prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.
VŠĮ Penkta koja paramos gavėjo kodas: 301536790

PARAMĄ GALITE SKIRTI DVIEM BŪDAIS:

  1. Elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)   užpildant FR0512 formą internetu.
    Paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka, nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą (Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.)
    Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis. Formoje pateiktas maksimalus paramos skyrimo laikotarpis, tačiau kiekvienais metais paramą galite koreguoti.
    Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

 

Dėkojame už rūpestį keturkojais!

partneriai