Padėk

Priglausk

Mylėk

Sėkmės istorijos

Net ir sraigės pasiekia savo tikslą. Anksčiau ar vėliau.

Kada tik pradėjom savo veiklą, vienas mus tikrinantis inspektorius pasakė: „mergaitės, jūs greičiau baikit čia žaist ir užsidarykit, nes jau gavau dėl jūsų skambutį. Rimti žmonės yra, sutvarkys“. O praėjus šitiek metų mes jau turime didžiausią prieglaudą gyvūnų kiekiu Lietuvoje. Turime darbuotojų. Savo sąskaitoje turime tūkstančius išgelbėtų gyvybių. Ir niekada nesulaukėme jokios paramos iš valdžios. Jokio projektinio finansavimo. Tik JŪSŲ dėka po truputį pastatėme prieglaudą, kurios „rimti žmonės“ nesutvarkė. Nors mumis nedaug kas tikėjo. Nors sakė, kad pasigimdysim vaikų ir praeis „šitos nesąmonės“. Kad atbuksim. Kad neberūpės. Bet mes iki šiol laukiame to atbukimo. Kad neberūpėtų. Kad galėtume ramia sąžine praeiti pro tuos, kurie prašo pagalbos. Gyventi išties būtų lengviau.
Ir nors svajonės pildosi ne visada – juk vien dėl to nenustosi svajoti! Koks gi gyvenimas be svajonių.. Ir kartais, gal dėl to kad labai daug dirbai ir nenustojai tikėti, o gal dėl to, kad dar kažkas užsikrėtė tavo svajone – ji ima ir… Išsipildo! Mums užtruko laiko išmokti prašyti – juk visi žino, kad prašyti yra negražu. Ir mūsų to niekas nemokė – turėjom išmokti pačios. Užtruko laiko suprasti, kad aplink yra ir gerų žmonių, kurie gali tau imti ir padėti. Neprašydami už tai atlygio, nenorėdami reklamos. Ir po visų tų, kurie tave trypia ir maišo su purvais, kurie nieko gyvenime patys nėra sukūrę, kurie yra neįgalūs duoti ir nori tik (at)imti, ateina toks žmogus. Ir visas pasaulis nušvinta.
Norime tik pasakyti, kad panaudos teise gavome 2 ha žemės, kuri ribojasi su mūsų menkais turimais 25 a, ant kurios ir įsikūrusi mūsų prieglauda. Nuo šiol galėsime saugiau ir užtikrinčiau planuoti savo ateitį. Galėsime padėti daugiau gyvūnų. Galėsime būti mažiau matomi ir girdimi vietinių gyventojų. Kiek mes visko galėsime!
Arūnai, sakei, kad nenori viešumo. Bet žinok – TU išpildei mūsų svajonę! Ir mes padarysim viską, kad būtume verti tavo dovanos. Mūsų akyse TU esi super herojus!
Aišku, kad kol kas šioje teritorijoje šunis galime tik vedžioti. Neturime nė vieno euro, už kurį galėtume įsirengti plaunamas šunų vedžiojimo aikšteles, pastatyti lauko voljerus ar papildomus šildomus pastatėlius naujiems gyventojams. Dviejų proc. parama jau išleista, paimta paskola irgi beveik išleista. Net nežinom, kaip reikės sulaukti lapkričio. Bet gi patys matot, kokie stebuklai vyksta! Todėl nenustosim tikėti.
Ir jūs niekada nenustokit svajoti. Svajojot garsiai! Gal kažkas išgirs ir pats sau tars – “ei! Tai ir mano svajonė!”. Svajojant keliems, svajonės pildosi greičiau!
Ačiū Arūnui ir visiems tiems, kurie mumis tiki. Mes dar jauni. Dar kalnus nuversim!
video Mindaugas Urbikas

partneriai