Padėk

Priglausk

Mylėk

Sėkmės istorijos

Ieškomi stebukladariai

STEBUKLADARI!

Jei galvoji, kad tu NEGALI PADĖTI, nes:
1. Neturi pinigų,
2. Nedirbai ir negali paskirti savo 2 proc. GPM,
3. Negali net užeiti į prieglaudą, nes „pasiimtum visus“,
4. Negali priglausti gyvūno nei visam laikui, nei laikinai,
5. Nes nes nes…

Tai dabar tavo šansas! Ieškom stebuklus kuriančių žmonių, kurie atvažiuotų pavedžioti šunų. Pavedžioti, tai reiškia bent 30 min. Išsivesti vieną šunį. Jį kalbinti. Paglostyti. Su juo vaikščioti ir jį girti. Jūs neįsivaizduojate, ką reiškia PUSVALANDIS dėmesio šuniui. Ne, ne išsivedimas trim minutėm ir parvedimas, ne stovėjimas už kampo ir maigymas telefono, o kokybiškas dėmesio rodymas. Tikrai, tik tiek! Bet kartu tai yra labai labai daug!

Skirtingi moksliniai tyrimai atskleidžia, kad net toks trumpas laiko tarpas turi be galo didelę TEIGIAMĄ įtaką šuns psichikai.
Pas mus gyvena 204 šunys Linksmakalnyje. Dažniausiai po kelis viename narve. Kartais metus. Kartais daugiau. Ir jiems žiauriai reikia dėmesio ir pasivaikščiojimo. Nors kartais. TIKRAI. Labai. REIKIA.

ATVAŽIUOK! Tau nereiks net eiti į prieglaudos pastatą, jei nenorėsi. Tik duok žinią, ko atvažiavai, atvesim tau šunį, apginkluosim pavadėliu, maišeliais. Atsivežt tik gerą nuotaiką ir batus. Ir pamatysi pats, kokius stebuklus gali sukurti. Pažadam.

YPAČ REIKIA žmonių DARBO dienomis.
Nuo 10 ryto. Iki kokios 5 val. popiet.

Lauksim!
pasirašo 204 Odigos.

partneriai