Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Zoika ir Troja (Jonava)

vardas: zoika ir troja (jonava)
data: 2018-01-16
amžiaus: 0-4 mėn.
lytis: patelė
sterilizacija: neatlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: jonava

Mūsų savanorių veikloje kartais pasitaiko labai romantiškų ir širdį pakutenančių vakarų. Tiesa, dėkui visokioms dievybės, nedažnai.

Ir taip. Vėlus, labai labai vėlus vakaras, šaltukas, baltai melsvą šviesą liejantis mėnulis ir… miško kirtimuose pasislėpusios senos kapinės.

Ne anapusio pasaulio rimties mūsų savanorė vyko drumsti, sulaukėme skambučio – kapinėse „apsigyveno“ keturi maži šuneliai. Laimei, du iš jų priglaudė netoliese gyvenantis ir pagalbos besikreipęs vyriškis, o dvi šunytės, lyg mažutėlės šmėkliukės pasitiko savanorę ties kapinaičių varteliais.

Tad savanorė susirinkusi gyvas dūšeles, atsiprašiusi už sudrumstą ramybę ten poilsio atgulusiųjų, parsivežė mažyles namo, kur jos saugiai, šiltai ir sočiai praleido naktį, o rytą iškeliavo į prieglaudėlę laukti naujų šeimininkų.

Savanorės žodžiai apie kapinaičių dūšeles: „Ruda sesyte žaisminga ir smalsi Zoika, mėgsta atsisėsti prie žmogaus ir laukti kada gi į ją atkreips dėmesį. Juoda sesytė Troja yra šiek tiek kuklesnė ir santūresnė, tačiau ne ką mažiau norinti žmogaus kompanijos. Mergytėms gali būti 3-4 mėnesiukai.“

O mes ir vėl norime kreiptis į visuomenę didelės pagalbos ir paramos ruošiant mažąsias naujam gyvenimui.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Kapinaičių šunytėms

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 676 69767, jonava@penktakoja.lt

partneriai