Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Pokeris

vardas: pokeris
data: 2017-07-21
amžiaus: 7 metai ir daugiau
lytis: patinas
sterilizacija: neatlikta
ugis: vidutinis (30-60cm ties ketera)
miestas: kaunas

Kas ta „senjorų programa“? Jūs priglaudžiate mūsų senjorą globotinį, o mes įsipareigojam iki senolio mirties padengt maisto bei gydymo išlaidas. Argi ne puikus deal’as?  Seni šunys prieglaudose yra niekieno nepastebimi ir dažniausiai savo dienas pabaigia prieglaudos narve… o jie jau tiek daug metų atitarnavę žmogui, tikrai nusipelnė geresnės senatvės, nei kad prieglaudos narvas ar kaiminystė su jaunesniu ir „užknisančiu“ kambarioku. Juk tiems senoliams tiek nedaug tereikia – šilto maisto, šilto guolio, šeimininko meilės ir rūpesčio, ramių pasivaikščiojimų lauke. Ar žinai koks idelaus šeimininkas senoliui??? Ogi kitas senolis! Mūsų mamos, tėčiai, močiutės, seneliai! Gi kartu žymiai smagiau leisti dienas, o ir priverstiniai pasivaikščiojimai lauke – didžiulė nauda abiems pusėms! Žmonės prisibijo priglausti senus gyvūnus dėl to, kad galimai greit reiks išsiskirti bei galimų veterinarinių išlaidų. Dėl išsiskyrimo, deja, mes čia jau niekuo padėt negalim… neišvengiama. Bet kaip sakoma, neprotinga bijoti to, kas yra neišvengiama. Ir tikrai neverta tik dėl savo pačio egoistiškumo („man bus labai gaila“), leisti gyvūnui kentėti prieglaudoje… Na, o kitą dalį – veterinarinę, mes pasižadam padengti visas galimas išlaidas dėl senolio sveikatos. Į savaitę pristatysim po kelis senolius, kurie greitu metu gali užimti Tavo ar Tavo šeimos nario širdies dalelę.
Na, o dabar apie POKERĮ. Jis priklydo Kėdainiuose ir vėliau laimės, na tiksliau naujų namų ieškoti atvyko pas mus. Pokeris vidutinio dydžio šunėkas – seneliukas. Labai draugiškas, mielas ir ramus bei su nuostaboa bendante šypsena  Bet gi laimė ne dantų kiekiu skaičiuojama! Senjoras Pokeris prašo Jūsų pasidalinti jo šiuo skelbimu, kad galėtų kuo greičiau palikti prieglaudą negrįžtamai!

Tiesiog Pokeris! O jei nuoširdžiai ir visai nesivarginant su gražiu teksto įpakavimu tiesiog eitumėm prie pačios esmės? Perlipę per visus galvos laužymus, kaip gražiau ir graudžiau jums papasakoti apie šunį, palikę visas ašaras už durų! Apie šunį, kuriam išties liko nelabai daug… Kurio prieglaudoje nieks nepastebi, na tokio amžiaus šunys kažkaip turi savybę tapti nematomais! Nepatogiais ir tokiais kuriuos norėtųs priglaust, bet gaila per daug. Nes prisiriši, o jis ims ir išeis… Palikęs tuštumą ir liūdesį… Tad saugiau, patogiau ir protingiau jo tiesiog nematyti. Gal duos Dievas ir jį pastebės kuris kitas žmogus?! Bet o gal ir visai netyčia, mus ištiks kokios trečios Kalėdos ŠIEMET??? Ir Pokeris ras vietą tavo namuose ir širdyje?! Taip, jis senas ir gan stipriai, bet nu, o gal? Pokeriui padėsim kuo tik galėsim, tik suteik jam šansą ir galimybę pajusti žmogaus meile ir namų šilumą. Juk išties šitam gyvenime reikia labai labai nedaug. Truputį meilės ir dėmesio, o visa kita, kiek duota tiek.. Ir mes, ir Pokeris labai laukiam skambučio.
868520133

Senjoras Pokeris

2.00
Select Payment Method
Personal Info

Norint paremti mūsų senjorus arba spec. poreikių turinčius šunis, galite auką pervesti tiesiai į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingi rekvizitai:
LT10 7044 0600 0766 9611 SEB
LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank
Įmokos paskirtis: SENJORUI <vardas> arba SPEC <vardas>.

Pervedant iš užsienio:
VšĮ „PENKTA KOJA“;
S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
LT497300010106206608 Swedbank;
Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, SWIFT kodas HABALT22

Įmokos paskirtis: SENJORUI <vardas> arba SPEC <vardas>.

Norėdami periodiškai aukoti pasirinktam globotiniui, galite sudaryti tiesioginio diabeto sutartį naudojantis savo el. bankininkyste.

Finansuojant pasirinkto gyvūno mėnesio maisto poracijas, prašome atlikti mokėjimo kopiją arba kitą įrodymą atsiųsti į info@penktakoja.lt

Mes ir mūsų keturkojai globotiniai labai dėkojame už Jūsų paramą!

Donation Total: 2.00€


 

partneriai