Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Murzė (Jonava)

vardas: murzė (jonava)
data: 2018-03-30
amžiaus: 1-3 metai
lytis: patelė
sterilizacija: atlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: jonava

Katulei Murzei galėtų būti apie 1,5 metukų. Ėmė ir taip netikėtai – nelauktai atsirado ji pas mus prie prieglaudos supakuota į dėžę. Vargo kamuolėlis su kraupiai atrodančia letenėlė, taip kraupiai, kad veterinarams teko ją amputuoti…

Murziukė jau apsipranta su savo triletenišku gyvenimu, nuparazitinta, paskiepyta, sterilizuota. Tik štai niekaip liūdesiukas iš akelių nedingsta, taip norisi greičiau į savus namus keliauti.

Suprantame, kad su tokiu visiškai menkučiu defektu namus rasti sunku, tad norime nuraminti ir užtikrinti, kad Murzė kuo puikiausiai susitvarko su tokiu gyvenimu ir nesijaučia kitokia nei kiti katinėliai. Tik drovumo jos širdelė kupina, tikriausiai mažai glostymų patyrusi, jei iš viso buvo glostoma; tiesiant link jos ranką gūžteli lyg laukdama kokios blogybės, bet pajutusi švelnų prisilietimą kuo nuoširdžiais ima tuo mėgautis.

O mes turime didelį prašymą: padėkite mums padengti veterinarines išlaidas už letenėlės amputavimą, o ir vitaminais bei skalsesniu kąsneliu norisi palepinti, kad kuo greičiau stiprėtų ir linksmėtų.

Iš anksto DĖKOJAME kiekvienam pasirūpinusiam mūsų Murziuke.

O štai jonaviečiai lauktuves gali palikti vet.gydyklose „Kabarga“ (J.Ralio g. 1A) ir „VetPet“ (Sodų g. 19) bei UAB “Katsas” (zooprekių skyrius Jonavos turguje).

 

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Murzei

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 644 56502,  jonava@penktakoja.lt

partneriai