Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Melisa

vardas: melisa
data: 2019-02-16
amžiaus: 7 metai ir daugiau
lytis: patelė
sterilizacija: neatlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: kaunas

Na, jei jau griebei už telefono skambinti „gelbėti“ šitą vargšą, ant sniego paliktą jorkšyriūūūūūūūūūūką, tai dar palauk. Įkvėpk. Ir perskaityk viską iki galo. Jei noras nedingo, tada lauksim skambučio, bei jei tik nori pasiguosti, kad labai myli jorkus, bet šito negalėsi paimti, ačiū nereikia… mes ir taip šimtų skambučių sulaukiame kasdien.
Na pirma, tai jorkai (bei jų mišrūnai, kaip ši kalytė) lygiai taip pat kaip ir kiti šunys turi eiti į lauką. Ir nesvarbu ar saulė šviečia ar sniegas sninga.
Na, o dabar apie Melisa. Ji nebejauna. Kiek? Nežinom, tikrai. Pilna pieno liaukų auglių, dėl kurių operavimo mes dar labai abejojam…  Ar nebūt per didelė rizika. Bei ji turi labai seną galinės kojos traumą, kuri yra visiškai nebetaisoma. Šuo skausmo nejaučia, tačiau greičiau einant ar dar kažkokiais atvejais jai ją patogiau pakelti ir nešti po savimi, nei statyti. Todėl neretai vaikšto ant trijų. Be viso šito Melisai reikia namų… Ji irgi nori būti mylima, lepinama. Ir visiškai ji nusipelnė šito.

Na mūsų tel. nr čia 868520133, bet PRAŠOM skambinti, tik rimtai viską apgalvojus ir susidomėjus.

⚠️ Šiš šuo dovanojamas pagal „Senjorų programa“⚠️
O tai reiškia, kad Jūs priglaudžiate senolį, o mes įsipareigojame iki jo gyvenimo pabaigos padengti visas būsimas veterinarines išlaidas.

partneriai