Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Loja

vardas: loja
data: 2014-12-21
amžiaus: 1-3 metai
lytis: patelė
sterilizacija: neatlikta
ugis: vidutinis (30-60cm ties ketera)
miestas: kaunas

Perfrazuosim vieną posakį – pasitinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą. Juk renkamės dažniausiai akimis, ypač šunelius iš skelbimų. Loja nagali pasigirti išskirtine išvaizda, jos tiesiog niekas nepastebi. JI – ,,pilka pelytė“. Bet pabendravus su šuneliu, atsiskleidžia jo būdas.
Loja su mažyliais atkeliavo į globą, todėl apie ją turim ką papasakoti. Pajutus namų šilumą ir žmogaus meilę, ji tiesiog pražydo. Loja jaunutė, energinga, ir labai meili kalytė. Iškarto suprato namų tvarką, žino savo vietą, savo dubenėlį, žino, kur turi reikaliukus atlikti. Labai labai draugišką šunytė, su globėjos Rudžiu puikiai sutaria, mėgsta dūkti lauke, žaisti su apkramtytu žaisliuku, o viduje jie tikra porikė, visada susiglaudę apsikramto viens kitam ausytes, apsilaižo. Su katytėm puikiai sutaria, visada patikrina jų dubenėlius, ar švariai išvalgė konserviuką, ar nereikia liežuviu išplauti likučius.
Puikia vaikšto su pavadėliu, mėgsta su Rudžiu palakstyti palaidi po mišką, visada pašaukta atbėga, nesitraukia toli nuo žmogaus.
Beje, Loja jau žino, kad parėjus iš laukučio, reikia valyti kojytes, o be laidimo ant lovos užšokti negalima.
Gal turit šunelį, kuriam reikia žaidimo draugės? O gal jums vienam liūdna ir vieniša? Loja tikrai tas šuo, kuris bus tikras draugas.
Nesirinkit akimis, paklausykit širdies.

Tel.865579657

partneriai