Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Kudlius Bučkis

vardas: kudlius bučkis
data: 2018-04-19
amžiaus: 7 metai ir daugiau
lytis: patinas
sterilizacija: neatlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: kaunas

Kvietiniam gražuoliui Bučkiu nusišypsojo sėkmė ir jis iš prieglaudos iškeliavo į namus ieškoti laimės! Apmaudu, bet ilgam ten pasilikti negali, todėl jam ieškomi nauji namai. Štai ką apie jį rašo globėja:

„Lėtai ir atsargiai, bet labai imliai jis taikėsi prie mūsų režimo, tempo, laisvalaikio ir namų tvarkos. Greit suprato, kur jo guolis. Iš anksto žinojo, kad namie šuniško WC nėra. Kantriai priiminėjo SPA malonumus maudomas ir šukuojamas. O mes su kiekviena diena, su kiekvienu naujai priimtu iššūkiu (statūs laiptai, daug kelionių automobiliu, švarios kojos po pasivaikščiojimo šlapioj pievoj ir pan.) – džiūgavom ir nenustojom stebėtis! Ir tuo, kaip greit jis prisirišo (išskirtinai prie vieno žmogaus), ir tuo, koks rimtas ir santūrus, tiesiog kultūringas jis moka būti! JOKIO garselio! Tikrai! Nuoširdžiai… JOKIO! Nei kažką išgirdus, nei šunis, kates sutikus. Jokio streso važiuojant automobiliui ar dviračiui pro šalį. Ir tas protingas rimto šuns žvilgsnis… „nu..o ką?“. O juk atrodo jis – kaip pliušinis. Buvęs Baris, namie jis net tapo Bučkiu! (itališkai Baci/Bači – į tokį vardą dabar ir atsiliepia) Mielas, kuklus, pavargęs nuo nelengvo gyvenimo.

Vienas geriausių jo bruožų yra tai, kad jis visiškai nesišeria! Net rimtai pašukavus, vos keletas plaukelių lieka šukose!

Na.. aš nemoku trumpai, bet jei dar neaišku, ką bandau pasakyti, tai… Jei ieškai jaukaus, ištikimo, prisirišusio, visiškai tylaus ir ramaus, protingo, kultūringo ir tobulai prisitaikančio pasivaikščiojimų draugo, ir Tau nereikia, kad jis norėtų nuolat dūkti, šėlti, nešioti pagaliukus, kamuoliukus, kasytis dantukus į Tau brangius daiktus, aš labai prašau, labai… paskambink +370 685 20133 – perduosime tai, kas užpildys Tavo meilės rezervuarus sklidinai! Nes tas jausmas, kai gyvenimo išduotas nuostabus šuo tavim patiki… yra labai labai didelis.“

Bučkiui ieškomi namai be VAIKŲ.

 868520133

partneriai