Padėk

Priglausk

Mylėk

Mūsų globotiniai

Kristoferis (Jonava)

vardas: kristoferis (jonava)
data: 2017-12-17
amžiaus: 4-6 metai
lytis: patinas
sterilizacija: neatlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: jonava

Kristoferis atvyko pas mus iš Ruklos. Jį atvežusi moteris pasakojo, kad išsikraustydami kaimynai katuką tiesiog paliko laiptinėje. Žinoma, atsirado žmonių, kuriems jis trukdė, ir kurie vietoj to, kad padėtų ieškoti gyvūnui namų, ėmėsi spardymų. Kad ir skriaudžiamas Kristoferis stengėsi išgyventi toje laiptinėje, bet vienaip ar kitaip jo istorija turėjo pakrypti. Ir pakrypo – katinėlis atvežtas į vet.gydyklą.

Smūgiai nepraėjo be pėdsakų, teko pasigydyti. Tačiau dabar Kristoferis jau atsigavo, labai noriai bendrauja, tik vis dar negali priprasti prie bedralikimių katinėlių gausos šalia, tad jaučiasi gan nesmagiai, laikosi atokiau, nors taip norėtų, kad kas ilgėliau pakasytų jam paausį, pakalbintų. Jis gan įspūdingas katinas, gal kokių 5-erių metukų, tad laukia dar ilgi gyvenimo metai.

Katuko gydymas ir išlaikymas vet.stacionare kainuoja pinigėlius, tad būtume labai dėkingi už palaikymą ir pagalbą padengiant katuko gyvenimo išlaidas.

Jonaviečiai aplankyti Krisą,  prisidėti prie jo gydymo gali vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1A), o lauktuves (maistą, kraiką) gali palikti ir vet.gydykloje „VetPet“ (Sodų g. 19) bei UAB “Katsas” (zooprekių skyrius Jonavos turguje).

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Kristoferiui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 642 92870, 8 349 62029, jonava@penktakoja.lt

partneriai