Kaunas: +370 685 20133
info@penktakoja.lt
Jonava: +370 685 20133
jonava@penktakoja.lt

Mūsų globotiniai

Bonas (Jonava)

vardas: bonas (jonava)
data: 2017-07-02
amžiaus: 7 metai ir daugiau
lytis: patinas
sterilizacija: neatlikta
ugis: mažas (iki 30 cm ties ketera)
miestas: jonava

Štai kokiam grožiui dairomės namų. Taip, kokį jį radome valkataujantį po Ruklą nė iš tolo nepriminė to, ką matote dabar, turėjo darbo ir savanorė, ir kirpėja.

Bonui kokie 9 metai, ramus ramutėlis, tad namai, kuriuose šurmuliuoja vaikai jam nesuteiktų džiaugsmo, labiau būtų linkęs prisiglausti ir pagulėti šalia kokio vyresnio amžiaus žmogaus, o jei dar galvelę švelniai paglostytų…

Kitus gyvūnus namuose toleruoja, nebent koks padraika jauniklis lįstų į akis įkyriai, tai gautų barti – kaip ir priklauso vyresniesiems.

Būtų šaunu, jei šeimininkai turėtų galimybę kokius tris kartelius per dieną išvesti Boną pasivaikštinėti, nes su amžiumi ir pūslytė jau nebe tokia, nors jis labai stengiasi elgtis tvarkingai ir kenčia laukdamas kelionės laukan.

 

Norėtume paprašyti visų jūsų pagalbos rūpinantis šauniuoju Bonuku. Jam reikia kokybiško maisto vyresnio amžiaus šunims (ties sauso, tiek konservų), vitaminų; jau sudavėme vaistų nuo kirmėlių, blusų ir skiepą jau gavęs.

 

O jonaviečiai dovanas Bonui gali palikti vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a, prie tilto) arba vet.gydykloje „VetPet“ (Sodų g.19).

 

Dėkojame, kad esate šalia ir palaikote mūsų triūsą.

 

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Bonui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 609 72407, jonava@penktakoja.lt

partneriai

Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti — užsakymai nebus vykdomi. Atšaukti