Padėk

Priglausk

Mylėk

Sėkmės istorijos

AČIŪ – gavome 2% GPM!

 

 

154 232.73 eur.

Tiek paramos gavome iš Jūsų, draugai, kurią skyrėte nuo savo GMP (gyventojų pajamų mokesčio). Tai yra beprotiškai didelė garbė ir kartu atsakomybė – džiaugiamės, kad pasitikite mumis ir labiau nei kada nors anksčiau tikimės Jūsų pasitikėjimą pateisinti ir vėl.
Per praeitus, 2016 m., “Penkta koja” globon priėmė 968 gyvūnus, iš kurių naujus namus surado 806 gyvūnai, (mirė 36, o dar 37 gyvūnai sugrąžinti tikriesiems šeimininkams). Likę laukia savo žmogaus prieglaudoje.
Taip pat kartu su Kauno savivaldybe pradėjome Kauno benamių kačių sterilizacijos programą. Taip, šiuo metu grąžiname (pa)skolas: 14.000 eur paskolą ir (pirminiais skaičiavimais) 36.000 – 39.000 eurų skolų klinikoms (operacijos, gydymas, stacionaras..) ir farmacininkams (vakcinos, mikro čipai, ligų testai, vaistai..).
Bet ir toliau gyvensim. Globosim. Gydysim. Darysim viską, kad beglobių gatvėse ir komunaliniuose ūkiuose būtų mažiau. O Jūs galite savimi didžiuotis – visi tie, kurie skyrėte 2 proc. patys, įtikinot savo vyrus ir tetas, darbo kolegas ir kaimynus – tik jūsų dėka “Penkta koja” gyvens. Ir suteiks šansą gyventi kitiems.
Labanakt nuo “Penktos kojos” kolektyvo ir visų Rikių, Mikių bei gi Mirtų. Rytoj vėl laukia dideli darbai!

 

partneriai