Padėk

Priglausk

Mylėk

Parama

Parama daiktais

Mūsų globoje nuolat yra didelių ir mažų šunelių, todėl mums galite paaukoti savo sukauptus nebenaudojamus ar nupirktus beglobiams gyvūnams priežiūros reikmenis, maistą bei kitus susijusius daiktus. Labai džiaugiamės gaudami:

– šunų konservai;
– sausas šunų maistas**;
– palutės;
– įvairios buities valymo ir dezinfekcijos priemonės (plovikliai, valikliai, popieriniai rankšluoščiai, tualetinis popierius, skalbimo milteliai);
– veterinarinės prekės: švirkštai 2ml, 5ml, sterilios pirštinės be talko (6.0 ir 6.5 dydžiai), nesterilios pirštinės (S,M), siūlai tirpūs su pjaunančia adata: 0, 2/0, 3/0;
– valymo šepečiai su kempine.

Prašome daugiau mūsų neberemti senos ar nebereikalingos tekstilės gaminiais, senais drabužiais. Labai džiaugiamės, kad išaugome iš tų laikų.

** Būsime ypač dėkingi už geresnės kokybės (premium, super premium) sausą gyvūnų maistą. Jo galite teirautis kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje, pardavėjos mielai rekomenduoja.

Jeigu norėtumėte padėti daiktais, nepaminėtais šiame sąraše, tiesiog susisiekite su mumis ir pakalbėkime– mes gyvuojame tik iš Jūsų gerumo.

Nuolat vyksta prieglaudos Linksmakalnyje lauko įrengimo, tvarkymo darbai, todėl jeigu turite galimybę prisidėti statybinėmis medžiagomis arba galbūt galite pasiūlyti ypatingas kainas – Jūsų pasiūlymai taip pat labai laukiami.

partneriai