Padėk

Priglausk

Mylėk

Donations

Padėkime pasveikti mūsų Penktoms Kojoms

Projekto tikslas – kiekvienam, nesvarbu kokios sveikatos būklės, beglobiui gyvūnui padėti sveikam pasiekti arba laukti prieglaudoje naujų namų, taip pat užkirsti kelią besaikiui gyvūnų dauginimui ir dovanoti naujiesiems šeimininkams tik sterilizuotas kalytes ar kates. Projekto metu paaukoti pinigai bus naudojami pas mus patenkančių sužalotų ar sergančių gyvūnų gydymui, profilaktinei gyvūnų priežiūrai (skiepai, tabletės nuo kirminų, lašiukai ar antkakliai nuo erkių ir blusų ir t.t.) siekiant išvengti sunkesnių ligų, kurių gydymas pareikalautų keleriopai didesnių investicijų bei keltų riziką kitų beglobių ir pačių savanorių sveikatai. Per metus pro mūsų rankas praeina bemaž 500 gyvūnų ir siekiame kiekvieną pasveikusį ar sveiką išlydėti į naujus namus.

Projektas bus vykdomas daugiausiai Kaune, tačiau turint galvoje, kad gyvūnai pas mus neretai atkeliauja iš kitų Lietuvos vietų bei kitų miestų komunalinių ūkių, taip pat dažnai beglobiai namus suranda už Kauno miesto ribų, tai nauda generuojama vos ne visos Lietuvos mastu.

Vykdant kasdienę savo veiklą, kurią apims ir projektas, bendradarbiaujame su jau pažystamais ir lojaliais mums veterinarais, daugiausiai Kauno mieste. Per veiklos metus turime subūrę su mumis dirbančių veterinarų ratą, kurie nepaveda net sudėtingiausiose ar netikėčiausiose situacijose. Taip pat nuo šių metų pradžios turime prieglaudoje dirbantį veterinarą, kuris leidžia sutaupyti laiko, gyvūnų transportavimo bei laikymo stacionaruose atžvilgiais ir pagalbą ar profilaktinį gydymą suteikia vietoje.

Nurodyti konkrečius veiklos etapus labai sudėtinga, nes dirbant su beglobiais gyvūnais niekada negali žinoti, kas nutiks šiandien, kokio stovio gyvūnai pas mus gali patekti ir kokios jiems pagalbos gali reikėti. Sužalotus gyvūnus gydome jiems iškart patekus pas mus, kas dažnai pareikalauja didelių išlaidų veterinarams, gyvūnus sterilizuojame pagal aplinkybes arba prieš išleidžiant į naujus namus. Tokio gyvūnų priežiūra ir gydymas vykdomas nuolat.

Projektui paaukoti galite aukojimo portale www.aukok.lt  gyvūnų ir gamtos skiltyje suradus mūsų projektą “Padėkime pasveikti mūsų Penktoms Kojoms”.

Tik JŪSŲ dėka galėsime padėti daugiau likimo nuskriaustų mūsų keturkojų draugų!

Čia pateikiame tik keleta tų, kuriems Jūsų dėka jau galėjome padėti.

 

partneriai