Padėk

Priglausk

Mylėk

Sėkmės istorijos

Apie silkes statinėje. Video

Gyvenimas Linksmakalnio prieglaudoje vis labiau panašėja į silkių gyvenimą statinėje. Taip, šio pastato sienos šiuo metu glaudžia 243 uodegas. Jau net pelės pas mus nebeužsuka, nes supranta, kad net bus ankšta apsisukti.
Ir nepatikėsit, kaip dažnai mes girdime kaltinimus, kad patys prisiveisiam šunų. Kad dauginam juos. Kad is šunų darom biznį. Kad už kiekvieną šunį surenkam milžiniškas sumas – nes kam gi mums kitaip mums tiek šunų!? Tai žinokit, mes jus nustebinsim!
Ne, mūsų nedžiugina šunys (ir 19 kačių) visose prieglaudos pakampėse. Mes patys sterilizuojame visus turimus globotinius, kad tik kaip galėdami prisidėtume prie mažėjančio beglobių skaičiaus. Ir kiekviena uodega mums dažniausiai reiškia išlidas, o ne pajamas. Ne, mes nerašome tokių antraščių, kaip „PASIRINKIMAS: MIGDYTI ar OPERUOTI už 250 EUR??“. Nes mes nesirenkam. Jei yra šansas padėti gyvūnui, mes tą ir darome. Patikėkit, tai nėra pigiausias pasirinkimas.
Taip, mes per mažai šnekame apie savo turimus globotinius ir jų bėdas. Bet jei tai darytume, nieko daugiau ir neveiktume… Butu šimtas ir vienas įrašas mūsų sienoje KASDIEN, kaip vienam globotiniui blogai vienas, kitam – kitas. Būtų tikra ašarų pakalnė!
Mes imame visokius – ne tik tuos, kurių kraupios nuotraukos sugraudins liaudį ir paskatins plačiau atverti pinigines. Daugelis mūsų šunų yra tie, kuriu niekas kitas neima. Kurie nėra nei veisliniai, nei įspūdingi gražuoliai, nei labai perspektyvus. Kurie turi visas galūnes ir neturi perpjautos gerklės. Ir už kuriuos tikrai nesurinksime nė vieno euro paramos. Bet toks mūsų darbas, ir mes jį dirbam.
Ir taip, mums reikia jūsų. Visokios, bet visų pirma – moralinės.
Padekite mums skleisti žinią, kad gyvūnas – ne žaislas. Kad tikrai nereikia kalei ar katei bent vienos vados. Kad kastravus gyvūną jo niekas nesugadins. Kad geriausios gyvenimo sąlygos gyvūnui nėra vien būda ir kaulas. Gal tada, jei visi kantriai dirbsim diena iš dienos, išauš tokia diena, kai nebeturėsime šito katastrofiškai didelio skaičiaus gyvūnų.
O jei kartais pamatėte akis, kurios yra jūsų naujo geriausio draug akys – atvykite į Linksmakalnį ir susipažinkite. Čia prasideda labai daug gražių draugysčių!

partneriai